Посольство України в Королівстві Нідерланди

, Київ 00:44

Міжнародна конференція у Роттердамі “Innovation in Agrofood and Logistics”

12 грудня 2017, 00:00

12 грудня 2017 року у м.Роттердам (Нідерланди) проходитиме міжнародна конференція “Innovation in Agrofood and Logistics”.

Впродовж останніх років Нідерланди стабільно утримують за собою статус 6-го за розміром торговельного партнера України в ЄС та 2-го у світі інвестора в українську економіку. При цьому, Королівство є також 2-м найбільшим у Європі покупцем української сільськогосподарської продукції, охоплюючи майже 17% аграрного експорту нашої держави на континенті.

Стрімке зростання двосторонньої торгівлі між Україною та Нідерландами, обумовлене, не у останню чергу, імплементацією Угоди про асоціацію й функціонуванням Глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, також принципово по-новому ставить питання співпраці двох країн у галузі інфраструктури.    

Мета заходу – сприяння розвитку співробітництва між Україною та Нідерландами в сферах сільського господарства та логістики.

Конференція буде присвячена практичним питанням впровадження інновацій, розбудови інфраструктури, сприяння торгівлі та розвитку бізнесу на ринку агропродуктів, а також надасть можливість підприємцям обох країн отримати прямий контакт із потенційними партнерами.

Аби отримати програму заходу, натисніть тут.