Посольство України в Королівстві Нідерланди

6, Київ 10:12
Анонс Чт, 1 червня International Forum "Cosmetics Ukraine 2017"

Відбулася мультимедійна презентація та фотовиставка Руслана Теліпського «Пам’ятники Т.Г.Шевченку в Україні та світі»

12 квітня 2014, 18:00

В рамках відзначення 200-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка 12 квітня 2014 р. Руслан Теліпський, український громадський діяч, шевченкознавець, дослідник монументалістики, провів для української громади в Нідерландах мультимедійну презентацію та фотовиставку «Пам’ятники Т.Г.Шевченку в Україні та світі».

Р.Теліпський ознайомив громаду із національною та світовою спадщиною монументальної Шевченкіади, показав історичну географію та закономірності територіального поширення меморіальних згадок про Т.Шевченка, продемонстрував найоригінальніші та найцікавіші монументи Кобзарю. Під час презентації Р.Теліпський провів аналіз та порівняльну характеристику Т.Шевченка з іншими видатними постаттями за масштабністю їхнього увіковічення по всьому світу. Особливу наголос було зроблено на великому впливі та значимості пам’ятників Т.Шевченку у патріотичному вихованні молоді.

Руcлан Теліпський за десть років зробив майже 1000 фотографій шевченківських монументів в Україні та 20 країнах світу, якими мандрував дослідник. Унікальність його фотоекспозиції «Монументальна Шевченкіада», яка сьогодні нараховує понад 200 експонатів, полягає у тому, що це найбільша колекція фотографій пам’ятників Т.Шевченку, зроблена однією особою власноруч на ентузіазмі та за власний рахунок.


    

Останні новини

Заключна заява Заступника Міністра закордонних справ Олени Зеркаль на слуханнях у Міжнародному Суді ООН про застосування запобіжних заходів у справі Україна проти РФ (Гаага, 8 березня 2017 р.) | 08 березня, 18:26

Пане Президенте, шановні члени поважного Суду, я маю честь оголосити заключні заяви та висновки клопотання  України про застосування тимчасових заходів.

Виступ Заступника Міністра закордонних справ Олени Зеркаль на слуханнях у Міжнародному Суді ООН про застосування запобіжних заходів у справі Україна проти РФ (Гаага, 6 березня 2017 р.) | 06 березня, 18:31

Пане Президент, шановні члени поважного Суду. Це велика честь та винятковий привілей виступати сьогодні перед головним судовим органом ООН від імені України.

Коментар МЗС України у зв'язку з початком слухань у Міжнародному Суді ООН про застосування запобіжних заходів у справі Україна проти Російської Федерації | 06 березня, 09:45

6 березня в Гаазі в рамках позову України проти Російської Федерації Міжнародний Суд ООН розпочне слухання про застосування запобіжних заходів.

Павло Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою Бертом Кундерсом | 18 лютого, 20:55

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою Бертом Кундерсом на полях Мюнхенської конференції.