Посольство України в Королівстві Нідерланди

6, Київ 10:14
Анонс Чт, 1 червня International Forum "Cosmetics Ukraine 2017"

У м.Гаага (Королівство Нідерланди) відбулася щорічна Європейська осіння газова конференція (European Autumn Gas Conference, EAGC)

17 листопада 2016, 18:00

14 - 16 листопада 2016 року у м. Гаага (Королівство Нідерланди) відбулася щорічна Європейська осіння газова конференція (European Autumn Gas Conference, EAGC) на тему «Переосмислення європейської газової системи в енергетичному балансі світу» («Rethinking European gas within the global energy mix»).

Основними спікерами заходу були керівники та представники виконавчих консультативних рад таких копаній як «Shell Energy Europe», «Gasunie», «ENGIE», «GasTerra», «Schlumberger», «Total», «Hoegh LNG», «Statoil», «WINGAS GmbH», «Lambert Energy Advisory», а також близько 50 інших провідних компаній світу. «Газпром» планував направити на захід посадовця високого рівня, однак в останній момент його участь була скасована.

В рамках конференції відбулося обговорення проблематики впливу сучасних економічних та політичних факторів на формування європейського газового ринку. Окремо у порядку денному стояло питання маршрутів газопостачання на європейський ринок. У цьому зв’язку Україні приділялася окрема увага з точки зору транзитера на газовому ринку.  

Учасниками заходу відзначили, що без участі України буде важко забезпечити стабільні поставки газу до Європи.


 

Останні новини

Заключна заява Заступника Міністра закордонних справ Олени Зеркаль на слуханнях у Міжнародному Суді ООН про застосування запобіжних заходів у справі Україна проти РФ (Гаага, 8 березня 2017 р.) | 08 березня, 18:26

Пане Президенте, шановні члени поважного Суду, я маю честь оголосити заключні заяви та висновки клопотання  України про застосування тимчасових заходів.

Виступ Заступника Міністра закордонних справ Олени Зеркаль на слуханнях у Міжнародному Суді ООН про застосування запобіжних заходів у справі Україна проти РФ (Гаага, 6 березня 2017 р.) | 06 березня, 18:31

Пане Президент, шановні члени поважного Суду. Це велика честь та винятковий привілей виступати сьогодні перед головним судовим органом ООН від імені України.

Коментар МЗС України у зв'язку з початком слухань у Міжнародному Суді ООН про застосування запобіжних заходів у справі Україна проти Російської Федерації | 06 березня, 09:45

6 березня в Гаазі в рамках позову України проти Російської Федерації Міжнародний Суд ООН розпочне слухання про застосування запобіжних заходів.

Павло Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою Бертом Кундерсом | 18 лютого, 20:55

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою Бертом Кундерсом на полях Мюнхенської конференції.