Посольство України в Королівстві Нідерланди

3, Київ 11:15
Анонс Чт, 1 червня International Forum "Cosmetics Ukraine 2017"

У м.Гаага (Королівство Нідерланди) відбулася щорічна Європейська осіння газова конференція (European Autumn Gas Conference, EAGC)

17 листопада 2016, 18:00

14 - 16 листопада 2016 року у м. Гаага (Королівство Нідерланди) відбулася щорічна Європейська осіння газова конференція (European Autumn Gas Conference, EAGC) на тему «Переосмислення європейської газової системи в енергетичному балансі світу» («Rethinking European gas within the global energy mix»).

Основними спікерами заходу були керівники та представники виконавчих консультативних рад таких копаній як «Shell Energy Europe», «Gasunie», «ENGIE», «GasTerra», «Schlumberger», «Total», «Hoegh LNG», «Statoil», «WINGAS GmbH», «Lambert Energy Advisory», а також близько 50 інших провідних компаній світу. «Газпром» планував направити на захід посадовця високого рівня, однак в останній момент його участь була скасована.

В рамках конференції відбулося обговорення проблематики впливу сучасних економічних та політичних факторів на формування європейського газового ринку. Окремо у порядку денному стояло питання маршрутів газопостачання на європейський ринок. У цьому зв’язку Україні приділялася окрема увага з точки зору транзитера на газовому ринку.  

Учасниками заходу відзначили, що без участі України буде важко забезпечити стабільні поставки газу до Європи.


 

Останні новини

Павло Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою Бертом Кундерсом | 18 лютого, 20:55

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою Бертом Кундерсом на полях Мюнхенської конференції.

Україна очікує на якнайшвидшу ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію між Україною та ЄС - Президент | 19 січня, 18:00

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте у Давосі.

Україна подала позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН | 16 січня, 19:00

Україна подала позов до Міжнародного суду ООН з метою притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.