Посольство України в Королівстві Нідерланди

3, Київ 11:15
Анонс Чт, 1 червня International Forum "Cosmetics Ukraine 2017"

Симпозіум та виставка засобів безпеки та оборони "NIDV Symposium & Exhibition"

22 листопада 2016, 12:52

17 листопада 2016 року у виставковому центрі AHOY в Ротердамі пройшов щорічний міжнародний симпозіум та виставка засобів безпеки та оборони "NIDV Symposium & Exhibition", який є унікальним заходом в галузі оорони і безпеки. В рамках заходу були представлені останні технологічні розробки в цій сфері. Такі компанії як Thales Nederland BV", "FOX-IT", "Damen Schelde Naval Shipbuilding B.V.", "Motorola", "Rohde & Schwarz", наукові центри, залучені міністерства та збройні сили продемонстрували свої інноваційні продукти в рамках заходу.

У виставці взяли участь представники Посольства України, які мали нагоду довести до учасників заходу інформацію про перспективи ведення бізнесу в Україні та розвитку двостороннього науково-технічного співробітництва. За результатами проведених зустрічей можна константувати наявність зацікавленості з боку європейських компаній щодо наукового та військово-технічного співробітництва з Україною.

Останні новини

Павло Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою Бертом Кундерсом | 18 лютого, 20:55

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою Бертом Кундерсом на полях Мюнхенської конференції.

Україна очікує на якнайшвидшу ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію між Україною та ЄС - Президент | 19 січня, 18:00

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте у Давосі.

Україна подала позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН | 16 січня, 19:00

Україна подала позов до Міжнародного суду ООН з метою притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.