Посольство України в Королівстві Нідерланди

6, Київ 10:15
Анонс Чт, 1 червня International Forum "Cosmetics Ukraine 2017"

Симпозіум та виставка засобів безпеки та оборони "NIDV Symposium & Exhibition"

22 листопада 2016, 12:52

17 листопада 2016 року у виставковому центрі AHOY в Ротердамі пройшов щорічний міжнародний симпозіум та виставка засобів безпеки та оборони "NIDV Symposium & Exhibition", який є унікальним заходом в галузі оорони і безпеки. В рамках заходу були представлені останні технологічні розробки в цій сфері. Такі компанії як Thales Nederland BV", "FOX-IT", "Damen Schelde Naval Shipbuilding B.V.", "Motorola", "Rohde & Schwarz", наукові центри, залучені міністерства та збройні сили продемонстрували свої інноваційні продукти в рамках заходу.

У виставці взяли участь представники Посольства України, які мали нагоду довести до учасників заходу інформацію про перспективи ведення бізнесу в Україні та розвитку двостороннього науково-технічного співробітництва. За результатами проведених зустрічей можна константувати наявність зацікавленості з боку європейських компаній щодо наукового та військово-технічного співробітництва з Україною.

Останні новини

Заключна заява Заступника Міністра закордонних справ Олени Зеркаль на слуханнях у Міжнародному Суді ООН про застосування запобіжних заходів у справі Україна проти РФ (Гаага, 8 березня 2017 р.) | 08 березня, 18:26

Пане Президенте, шановні члени поважного Суду, я маю честь оголосити заключні заяви та висновки клопотання  України про застосування тимчасових заходів.

Виступ Заступника Міністра закордонних справ Олени Зеркаль на слуханнях у Міжнародному Суді ООН про застосування запобіжних заходів у справі Україна проти РФ (Гаага, 6 березня 2017 р.) | 06 березня, 18:31

Пане Президент, шановні члени поважного Суду. Це велика честь та винятковий привілей виступати сьогодні перед головним судовим органом ООН від імені України.

Коментар МЗС України у зв'язку з початком слухань у Міжнародному Суді ООН про застосування запобіжних заходів у справі Україна проти Російської Федерації | 06 березня, 09:45

6 березня в Гаазі в рамках позову України проти Російської Федерації Міжнародний Суд ООН розпочне слухання про застосування запобіжних заходів.

Павло Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою Бертом Кундерсом | 18 лютого, 20:55

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою Бертом Кундерсом на полях Мюнхенської конференції.