Посольство України в Королівстві Нідерланди

, Київ 10:30
Анонс Чт, 1 червня International Forum "Cosmetics Ukraine 2017"

Симпозіум та виставка засобів безпеки та оборони "NIDV Symposium & Exhibition"

22 листопада 2016, 12:52

17 листопада 2016 року у виставковому центрі AHOY в Ротердамі пройшов щорічний міжнародний симпозіум та виставка засобів безпеки та оборони "NIDV Symposium & Exhibition", який є унікальним заходом в галузі оорони і безпеки. В рамках заходу були представлені останні технологічні розробки в цій сфері. Такі компанії як Thales Nederland BV", "FOX-IT", "Damen Schelde Naval Shipbuilding B.V.", "Motorola", "Rohde & Schwarz", наукові центри, залучені міністерства та збройні сили продемонстрували свої інноваційні продукти в рамках заходу.

У виставці взяли участь представники Посольства України, які мали нагоду довести до учасників заходу інформацію про перспективи ведення бізнесу в Україні та розвитку двостороннього науково-технічного співробітництва. За результатами проведених зустрічей можна константувати наявність зацікавленості з боку європейських компаній щодо наукового та військово-технічного співробітництва з Україною.

Останні новини

Співробітники Посольства разом з представниками української громади в Нідерландах вшанували пам'ять Євгена Коновальця | 21 травня, 19:00

Напередодні 79-ї річниці загибелі полковника армії УНР, командира УВО, першого голови Об’єднання українських націоналістів (ОУН) Євгена Коновальця, Посол України в Нідерландах Олександр Горін разом зі співробітниками Посольства, а також представниками української громади в Нідерландах вшанували його пам'ять на його могилі, що знаходиться на цвинтарі Кросвейк у м. Роттердам.