Посольство України в Королівстві Нідерланди

Бізнес-семінар «Відкрийте для себе можливості в Україні»

06 лютого, 17:47

3 лютого 2017 року в м.Зотермеер (Нідерланди) відбувся бізнесовий семінар на тему: «Відкрийте для себе можливості в Україні», у якому взяли участь представники Посольства України в Королівстві Нідерланди, Посольства України в Нідерландах, Нідерландського агентства підприємництва (RVO) та ділових кіл Королівства.

Під час заходу відбувся обмін думками щодо сучасного політичного та соціально-економічного життя України, тенденцій розвитку бізнесового та інвестиційного середовища, перспектив розбудови торгівельно-економічних відносин між Україною та Нідерландами. 

 

Останні новини

Посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов вручив вірчі грамоти Королю Нідерландів Віллему-Александру | 14 червня, 14:00

14 червня 2017 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерландів Всеволод Ченцов вручив вірчі грамоти Його Величності Королю Нідерландів Віллему-Александру.

Коментар Президента щодо рішення Сенату Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС | 30 травня, 18:30

Щойно Сенат Королівства Нідерланди, верхня палата парламенту, схвалив рішення про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Співробітники Посольства разом з представниками української громади в Нідерландах вшанували пам'ять Євгена Коновальця | 21 травня, 19:00

Напередодні 79-ї річниці загибелі полковника армії УНР, командира УВО, першого голови Об’єднання українських націоналістів (ОУН) Євгена Коновальця, Посол України в Нідерландах Олександр Горін разом зі співробітниками Посольства, а також представниками української громади в Нідерландах вшанували його пам'ять на його могилі, що знаходиться на цвинтарі Кросвейк у м. Роттердам.