Посольство України в Королівстві Нідерланди

Міжнародна конференція «Future Force Conference 2017»

13 лютого, 13:03

Міжнародна конференція «Future Force Conference 2017» пройшла 9-10 лютого 2017 року в м.Гаага (Нідерланди). Захід був організований за сприяння Міністерства оборони Нідерландів та Начальником штабу збройних сил Нідерландів. «Future Force Conference 2017» представляє собою високоінноваційну міжнародну платформу, основною темою якої є принцип: «Від партнерства до екосистеми: об’єднання зусиль задля безпечнішого світу».

В рамках заходу низка інноваційних компаній та дослідних установ, таких як «Нідерландська організація прикладних наук та досліджень» (TNO), «Делфтський технічний університет», «Thales Nederland BV», «WakaWaka», «Fairphone» тощо, презентували власні інноваційні ідеї.

Представники Посольства України в Королівстві Нідерланди, Міністерства оборони України та Кризового медіа центру також взяли участь у заході.

Окрема сесія заходу була присвячена окупації Російською Федерацією українського Криму, військовому втручанню Росії на сході України та гібридній війні. 

Останні новини

Посол України в Королівстві Нідерланди Всеволод Ченцов здійснив візит ввічливості до Міжнародного кримінального суду | 26 липня, 17:00

В ході візиту Посол Всеволод Ченцов провів зустрічі з Президентом суду Суддею Сильвією Фернандес де Гурменді та Прокурором суду Фату Бенсуда.

Посол Всеволод Ченцов провів зустріч зі слухачами Літніх курсів Гаазької академії міжнародного права | 24 липня, 18:53

Посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов провів зустріч зі слухачами Літніх курсів Гаазької академії міжнародного права