Посольство України в Королівстві Нідерланди

Міжнародна конференція «Future Force Conference 2017»

13 лютого, 13:03

Міжнародна конференція «Future Force Conference 2017» пройшла 9-10 лютого 2017 року в м.Гаага (Нідерланди). Захід був організований за сприяння Міністерства оборони Нідерландів та Начальником штабу збройних сил Нідерландів. «Future Force Conference 2017» представляє собою високоінноваційну міжнародну платформу, основною темою якої є принцип: «Від партнерства до екосистеми: об’єднання зусиль задля безпечнішого світу».

В рамках заходу низка інноваційних компаній та дослідних установ, таких як «Нідерландська організація прикладних наук та досліджень» (TNO), «Делфтський технічний університет», «Thales Nederland BV», «WakaWaka», «Fairphone» тощо, презентували власні інноваційні ідеї.

Представники Посольства України в Королівстві Нідерланди, Міністерства оборони України та Кризового медіа центру також взяли участь у заході.

Окрема сесія заходу була присвячена окупації Російською Федерацією українського Криму, військовому втручанню Росії на сході України та гібридній війні. 

Останні новини

Посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов вручив вірчі грамоти Королю Нідерландів Віллему-Александру | 14 червня, 14:00

14 червня 2017 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерландів Всеволод Ченцов вручив вірчі грамоти Його Величності Королю Нідерландів Віллему-Александру.

Коментар Президента щодо рішення Сенату Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС | 30 травня, 18:30

Щойно Сенат Королівства Нідерланди, верхня палата парламенту, схвалив рішення про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Співробітники Посольства разом з представниками української громади в Нідерландах вшанували пам'ять Євгена Коновальця | 21 травня, 19:00

Напередодні 79-ї річниці загибелі полковника армії УНР, командира УВО, першого голови Об’єднання українських націоналістів (ОУН) Євгена Коновальця, Посол України в Нідерландах Олександр Горін разом зі співробітниками Посольства, а також представниками української громади в Нідерландах вшанували його пам'ять на його могилі, що знаходиться на цвинтарі Кросвейк у м. Роттердам.