Посольство України в Королівстві Нідерланди

9, Київ 17:59
Анонс Чт, 1 червня International Forum "Cosmetics Ukraine 2017"

Міжнародна конференція «Future Force Conference 2017»

13 лютого, 13:03

Міжнародна конференція «Future Force Conference 2017» пройшла 9-10 лютого 2017 року в м.Гаага (Нідерланди). Захід був організований за сприяння Міністерства оборони Нідерландів та Начальником штабу збройних сил Нідерландів. «Future Force Conference 2017» представляє собою високоінноваційну міжнародну платформу, основною темою якої є принцип: «Від партнерства до екосистеми: об’єднання зусиль задля безпечнішого світу».

В рамках заходу низка інноваційних компаній та дослідних установ, таких як «Нідерландська організація прикладних наук та досліджень» (TNO), «Делфтський технічний університет», «Thales Nederland BV», «WakaWaka», «Fairphone» тощо, презентували власні інноваційні ідеї.

Представники Посольства України в Королівстві Нідерланди, Міністерства оборони України та Кризового медіа центру також взяли участь у заході.

Окрема сесія заходу була присвячена окупації Російською Федерацією українського Криму, військовому втручанню Росії на сході України та гібридній війні. 

Останні новини

Міжнародний суд ООН закликав Росію до повного виконання Мінських домовленостей – Президент | 21 квітня, 13:00

Міжнародний суд Організації Об’єднаних Націй закликав Росію до повного виконання Мінських домовленостей, визнавши її стороною Мінського процесу, а не посередником. Визнання цього є не політичною, а вперше – юридичною оцінкою.