Посольство України в Королівстві Нідерланди

9, Київ 17:59
Анонс Чт, 1 червня International Forum "Cosmetics Ukraine 2017"

Бізнесовий круглий стіл за участі представників української діаспори

28 лютого, 19:22

24 лютого ц.р. в ПУ в Нідерландах проведено бізнесовий круглий стіл за участі представників української діаспори, які ведуть комерційну діяльність в країні акредитації.

У рамках заходу обговорено низку питань українсько-нідерландського торговельно-економічного співробітництва. Особливу увагу було приділено вивченню засад ведення бізнесу в Нідерландах, проблемних моментів, з якими стикаються українські компанії при виході на ринок країни, механізмів підтримки вітчизняних суб’єктів господарювання з боку держави Україна у процесі їх виходу на голландський ринок, а також основних пріоритетів роботи Посольства на цьому напрямі.

До відома учасників заходу доведено інформацію про проведення 18-20 травня 2017 року у м.Київ Першого бізнес-форуму української діаспори, організованого Українською Всесвітньою Координаційною Радою спільно з Торгово-Промисловою Палатою України.

Останні новини

Міжнародний суд ООН закликав Росію до повного виконання Мінських домовленостей – Президент | 21 квітня, 13:00

Міжнародний суд Організації Об’єднаних Націй закликав Росію до повного виконання Мінських домовленостей, визнавши її стороною Мінського процесу, а не посередником. Визнання цього є не політичною, а вперше – юридичною оцінкою.