Посольство України в Королівстві Нідерланди

, Київ 12:20

Бізнесовий круглий стіл за участі представників української діаспори

28 лютого, 19:22

24 лютого ц.р. в ПУ в Нідерландах проведено бізнесовий круглий стіл за участі представників української діаспори, які ведуть комерційну діяльність в країні акредитації.

У рамках заходу обговорено низку питань українсько-нідерландського торговельно-економічного співробітництва. Особливу увагу було приділено вивченню засад ведення бізнесу в Нідерландах, проблемних моментів, з якими стикаються українські компанії при виході на ринок країни, механізмів підтримки вітчизняних суб’єктів господарювання з боку держави Україна у процесі їх виходу на голландський ринок, а також основних пріоритетів роботи Посольства на цьому напрямі.

До відома учасників заходу доведено інформацію про проведення 18-20 травня 2017 року у м.Київ Першого бізнес-форуму української діаспори, організованого Українською Всесвітньою Координаційною Радою спільно з Торгово-Промисловою Палатою України.

Останні новини

Посол України в Королівстві Нідерланди Всеволод Ченцов здійснив візит ввічливості до Міжнародного кримінального суду | 26 липня, 17:00

В ході візиту Посол Всеволод Ченцов провів зустрічі з Президентом суду Суддею Сильвією Фернандес де Гурменді та Прокурором суду Фату Бенсуда.

Посол Всеволод Ченцов провів зустріч зі слухачами Літніх курсів Гаазької академії міжнародного права | 24 липня, 18:53

Посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов провів зустріч зі слухачами Літніх курсів Гаазької академії міжнародного права