Посольство України в Королівстві Нідерланди

Бізнесовий круглий стіл за участі представників української діаспори

28 лютого, 19:22

24 лютого ц.р. в ПУ в Нідерландах проведено бізнесовий круглий стіл за участі представників української діаспори, які ведуть комерційну діяльність в країні акредитації.

У рамках заходу обговорено низку питань українсько-нідерландського торговельно-економічного співробітництва. Особливу увагу було приділено вивченню засад ведення бізнесу в Нідерландах, проблемних моментів, з якими стикаються українські компанії при виході на ринок країни, механізмів підтримки вітчизняних суб’єктів господарювання з боку держави Україна у процесі їх виходу на голландський ринок, а також основних пріоритетів роботи Посольства на цьому напрямі.

До відома учасників заходу доведено інформацію про проведення 18-20 травня 2017 року у м.Київ Першого бізнес-форуму української діаспори, організованого Українською Всесвітньою Координаційною Радою спільно з Торгово-Промисловою Палатою України.

Останні новини

Посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов вручив вірчі грамоти Королю Нідерландів Віллему-Александру | 14 червня, 14:00

14 червня 2017 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерландів Всеволод Ченцов вручив вірчі грамоти Його Величності Королю Нідерландів Віллему-Александру.

Коментар Президента щодо рішення Сенату Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС | 30 травня, 18:30

Щойно Сенат Королівства Нідерланди, верхня палата парламенту, схвалив рішення про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Співробітники Посольства разом з представниками української громади в Нідерландах вшанували пам'ять Євгена Коновальця | 21 травня, 19:00

Напередодні 79-ї річниці загибелі полковника армії УНР, командира УВО, першого голови Об’єднання українських націоналістів (ОУН) Євгена Коновальця, Посол України в Нідерландах Олександр Горін разом зі співробітниками Посольства, а також представниками української громади в Нідерландах вшанували його пам'ять на його могилі, що знаходиться на цвинтарі Кросвейк у м. Роттердам.