Посольство України в Королівстві Нідерланди

, Київ 09:46

Засідання українсько-нідерландської Робочої групи з питань сільського господарства

24 квітня 2017, 14:46

24 квітня 2017 р. у м.Гаага (Нідерланди) відбулося третє засідання українсько-нідерландської Робочої групи з питань сільського господарства.

Делегацію України, яка брала участь у заході, очолила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції пані Ольга Трофімцева. Нідерландську частину Робочої групи  очолив Заступник Генерального директора з питань сільського господарства та природних ресурсів Міністерства економічних справ Нідерландів пан Алдрік Гієрвельд.

Під час засідання було обговорено широке коло питань співробітництва між Україною та Нідерландами у сфері сільського господарства. Особливу увагу було приділено питанням фахової підготовки аграріїв, ветеринарної медицини, фітосанітарного контролю рослин, розвитку співпраці на таких напрямах, як тепличні господарства, картоплярство та молочне тваринництво.

За результатами заходу було підписано Спільну заяву сторін на закріплення досягнутих практичних домовленостей щодо поглиблення співпраці.