Посольство України в Королівстві Нідерланди

, Київ 20:39

Посольство України в Нідерландах взяло участь у міжнародній конференції з питань охорони здоров’я “World of Health Care”

28 вересня 2017, 18:17

Посольство України в Нідерландах взяло участь у міжнародній конференції з питань охорони здоров’я “World of Health Care”, яка відбулася 28 вересня ц.р. у Гаазі.

У ході конференції українська сторона представила вітчизняний потенціал в галузі охорони здоров’я, реформи в сфері медицини та інноваційні досягнення.

В рамках заходу Посол України В.Ченцов від імені Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради, Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології підписав договір про співпрацю з нідерландською організацією “Task Force Health Care”, платформою у сфері охорони здоров’я, яка включає близько 100 компаній. Документ передбачає налагодження співпраці за такими напрямами: модернізація медичних закладів; охорона здоров’я та реабілітація осіб похилого віку; посилення менеджменту системи охорони здоров’я, перехід на електронний документообіг; медичні технології, обладнання та апаратура; навчання та тренінги.