Посольство України в Королівстві Нідерланди

, Київ 00:44

Зустріч Українсько-нідерландської спільної ділової ради

13 жовтня 2017, 15:26

12 жовтня 2017 р. у м. Вассенаар (Нідерланди) відбулося установче засідання Українсько-нідерландської  спільної ділової ради.

Захід, що проходив під співголовуванням Президента Конфедерації промисловості та роботодавців Нідерландів Х. де Бура та українського бізнесмена, екс-Міністра сільського господарства та продовольства України О.Павленка зібрав під своїм дахом представників МЗС Нідерландів, Нідерландського агентства підприємництва, місцевих бізнесових кіл, ТПП України, а також посольств України в Нідерландах та Нідерландів у нашій державі.

Учасники зустрічі обговорили широке коло питань співробітництва двох країн у торговельно-економічній та інвестиційній  сферах, а також провели консультації стосовно порядку функціонування Ради та підготовки спільних бізнесових заходів.

За результатами зустрічі було досягнуто низку практичних домовленостей, зокрема щодо проведення у грудні поточного року у м.Роттердам (Нідерланди) під егідою Ради конференції з питань інновацій у сфері сільського господарства та логістики.