Посольство України в Королівстві Нідерланди

, Київ 00:45

Виставка дизайну «Креативна Україна. Між традицією та Інновацією»

27 жовтня 2017, 18:33

21 жовтня 2017 р. в місті Ейндховені (Нідерланди) стартував всесвітньовідомий Тиждень Голландського Дизайну (Dutch Design Week, http://www.ddw.nl) - найповажніша подія в галузі дизайну в Північній Європі. Щороку тиждень відвідують понад 295 тисяч фахівців та зацікавлених осіб. Представники всіх провідних світових виробників та медіа шукають нові таланти та ідеї на його майданчиках.

 Цьогоріч за сприяння Посольства України в Нідерландах на Тижні Голландського Дизайну вперше представлено дизайн з України. Виставка “Creative Ukraine.Between Tradition and Innovation” проходить на одній з центральний локацій – в центрі сучасного мистецтва ТАС. Серед учасників заходу - українські дизайнери, які представляютьпредметний дизайн, цифровий дизайн, соціальний дизайн, експериментальний дизайн, графічний дизайн, дизайн текcтилю та концептуальну моду.

Українська виставка — це пошук нових форм, матеріалів та ідей на засадах поєднання традиційних технік та новітніх технологій, а також креативне осмислення змін, що відбуваються в суспільстві та побуті в епоху технологічної революції.