Посольство України в Королівстві Нідерланди

, Київ 00:44

ДП «Адміністрація морських портів України» налаштована на поглиблення співробітництва з Нідерландами

24 листопада 2017, 18:42

У період з 21 до 23 листопада ц.р. у Нідерландах перебувала делегація АМП України на чолі із її керівником Райвісом Вецкагансом. Візит був організований за сприяння Посольства Нідерландів в Україні та Нідерландського агентства підприємництва (RVO). У заходах також взяли участь Посол України в Королівстві Нідерландів Всеволод Ченцов та співробітники Посольства.

Ключовим елементом програми перебування стала зустріч керівництва АМПУ з представниками ділових кіл Нідерландів, які вже присутні на ринку України, а також виявляють зацікавленість до участі у реалізації проектів з розвитку портового господарства. Під час заходу проведено презентацію перспективних планів «Адміністрації морських портів України», в тому числі у контексті реалізації проекту «Ініціатива з розвитку Дніпра». У свою чергу нідерландськими учасниками продемонстровано профілі компаній.

З метою представлення наявних досягнень з розвитку портової інфраструктури, компанія Van Oord Dredging and Marine Contractors BV організувала відвідання найсучаснішої частини найбільшого в Європі «Порту Роттердам» - Maasvlakte (яка також має символічну назву «Земля майбутнього»).

Важливою частиною візиту стало обговорення з представниками «Порту Роттердам» системи організації та управління його функціонуванням, а також перспектив налагодження співпраці, зокрема надання Портом технічної та експертної допомоги АМП України.