Посольство України в Королівстві Нідерланди

, Київ 00:44

Україна та Королівство Нідерланди підписали Протокол про внесення змін до Конвенції про уникнення подвійного оподаткування

13 березня, 18:49

12 березня ц.р. Міністр фінансів України Олександр Данилюк разом із Державним секретарем Міністерства фінансів Нідерландів Менно Снілом підписали Протокол про внесення змін до Конвенції між Україною і Королівством Нідерланди про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно.

Укладення Протоколу спрямоване на уникнення подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб, які виникають на територіях обох країн. Це досягатиметься, як шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між Україною та Королівством Нідерланди в залежності від місця їх виникнення, так і шляхом врахування у податкових зобов’язаннях платника податку однієї держави сум податків, сплачених на території іншої держави.

У ході візиту Міністр фінансів О.Данилюк також провів переговори з Міністром фінансів Нідерландів В.Хукстрою. Сторони обговорили співпрацю України з Міжнародним валютним фондом, а також загальну ситуацію з реформами в нашій державі, зокрема у контексті стратегії реформування державного банківського сектору та можливостей для інвестування в банківську діяльність України.

Крім того, в рамках візиту Міністр фінансів О.Данилюк узяв участь у бізнес-семінарі на тему «Український фінансовий аналіз», який було організовано спільними зусиллями неурядової організації «Rotterdam Partners», Посольства України в Нідерландах та представників ділових кіл.

О.Данилюк також зустрівся з Виконавчим директором Світового банку Ф. Хеємскерком.