Посольство України в Королівстві Нідерланди

, Київ 09:50

Візит делегації Вінницької області в Нідерланди

23 березня, 18:21

19-23 березня у Нідерландах перебувала делегація Вінницької області на чолі з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації Володимиром Мережко.

Метою візиту було налагодження ділових зв’язків з представниками нідерландського бізнесу, визначення можливостей залучення інвестицій, реалізації взаємовигідних проектів з головним акцентом на аграрний сектор.

Делегація провела низку зустрічей, зокрема з представниками Агентства підприємців Нідерландів, представниками Міністерства сільського господарства та Міжнародного банку розвитку, Міжнародного агентства «Асоціація муніципалітетів Нідерландів». Також представники Вінницької області мали можливість відвідати низку нідерландських компаній - Verbruggen Emmeloord B.V., яка спеціалізується на розробці ліній автоматичного палетування для укладки продукції будь-якого типу, DR Dijkstra, що виробляє техніку для очищення та сортування овочів, AgroFoodCluster, сільськогосподарську ферму Van Berku Family, яка спеціалізується на розведенні худоби тощо.

Голландська сторона висловила зацікавленість у залученні до сільськогосподарського сектору України, і Вінницької області зокрема. За результатами візиту домовлено продовжувати підтримувати активні контакти на рівні регіонів та сприяти активізації двосторонньої співпраці в аграрному секторі.