• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
В’їзд в Україну в умовах пандемії COVID-19
Опубліковано 27 листопада 2020 року о 17:00

В'їзд в Україну у період карантинних обмежень

✅    Громадяни України можуть в'їжджати в Україну з дотриманням встановлених протиепідемічних вимог.

✅   В'їзд іноземних громадян на територію України дозволений з дотриманням встановлених протиепідемічних вимог.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 р. № 230 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236:
⚠ З 24 березня 2021 всім без виключення іноземним громадянам незалежно від країни прибуття для в'їзду в Україну 🇺🇦 потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією — партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на весь строк перебування в Україні.
❗️ А також негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 7️⃣2️⃣ години до перетину державного кордону.
❗️ Для іноземних громадян можливості здати ПЛР-тест в Україні або піти на самоізоляцію немає. У разі відсутності тесту та/або страхового поліса у перетині державного кордону для в'їзду або транзиту буде відмовлено.
❗️ Громадянам України для перетину українського кордону потрібно мати негативний результат ПЛР-тесту, що проведений максимум за 48 годин до в'їзду.
📌 У разі відсутності тесту українець має встановити додаток "Вдома" та відправитись на 14-денну самоізоляцію. Достроково завершити самоізоляцію можливо у разі отримання негативного результату ПЛР-тесту.
Наявні зміни вносяться наразі на сайт 

більше інформації розміщено на веб-ресурсах:

https://www.the-urc.com/covid або https://visitukraine.today/

 

  Вимоги щодо проведення самоізоляції у зв’язку з перетинанням державного кордону не поширюються, на такі категорії :

 діти до 12 років;

 іноземці - громадяни держав зі значним поширенням COVID-19, які не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів або прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за межі України протягом двох діб;

акредитовані в Україні працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій та члени їх сімей;

водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад;

інструктори збройних сил держав - членів НАТО та держав - учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил;

діячі культури за запрошенням закладу культури разом з однією особою, що супроводжує кожного з них;

особи, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації;

особи, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону.

Формування переліку держав зі значним поширенням COVID-19 і його перегляду, процедура проведення особами самоізоляції та підстави для її припинення визначаються Кабінетом Міністрів України, Міністерством охорони здоров'я України.

ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ:

Уряд продовжив карантин в Україні до 30 квітня 2021 року

З інформацією щодо діючих обмежень та карантинних заходів можна ознайомитися за лінком: https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux