Посольство України в Королівстві Нідерланди

Київ 05:00

До уваги громадян України! «гаряча лінія» розшуку зниклих дітей 116 000

25 січня, 00:00

До уваги громадян України!
У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Нідерланди, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронних органів та повідомити Консула України у Королівстві Нідерланди (гаряча лінія +31 6 17 47 46 07). 
Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює нідерландська громадська організація «The International Child Abduction Centre». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.
Більш детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням - https://www.icmec.org/international-child-abduction/ 
Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.
Довідково: 
11 грудня 2018 року між Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія» та МЗС підписано Меморандум про співпрацю.
Предметом Меморандуму є координація зусиль та спільна діяльність сторін задля підвищення рівня захисту громадян України, у разі зникнення їх дітей під час перебування за кордоном, що здійснюється шляхом підготовки та реалізації спільних заходів і проектів, у тому числі за допомогою міжнародної «Гарячої лінії» 116 000.
Підписання Меморандуму дозволить консолідувати зусилля МЗС і ВГО «Магнолія» та залучити можливості консульської служби України з питання пошуку зниклих за кордоном дітей. 
Основним напрямом діяльності Всеукраїнської громадської організації «Магнолія» є «Служба розшуку дітей». У 2016 році за ініціативи ВГО «Магнолія» відповідно до Директиви 2009/135/ЄС Європейського Парламенту та Ради ЄС та на доповнення Директиви 2002/22/ЄС про універсальні послуги і права користувачів стосовно електронних мереж зв’язку і послуг в Україні була впроваджена «гаряча лінія» розшуку зниклих дітей 116 000. 

Найближчі події