Посольство України в Королівстві Нідерланди

Київ 05:02

Заява МЗС України стосовно висновків Венеціанської Комісії щодо Закону України "Про освіту"

12 грудня 2017, 11:14

Заява МЗС України стосовно висновків Венеціанської Комісії щодо Закону України "Про освіту"

МЗС України висловлює вдячність Венеціанській Комісії за розгляд звернення України щодо Закону України "Про освіту" у максимально стислі терміни.

Ми вважаємо, що опубліковані 11 грудня ц.р. рекомендації, які містяться в офіційному висновку, допоможуть впроваджувати Закон з їх урахуванням в інтересах української мови як державної, а також з урахуванням важливості забезпечення розвитку мов національних меншин України для самоідентифікації та у місцях компактного проживання.

Ухвалення рішення ВК дозволяє перевести питання подальшої імплементації освітньої реформи в Україні виключно в експертне русло.

У цьому зв'язку закликаємо утриматися від подальшого вільного тлумачення згаданих рекомендацій, припинити політизацію питання нового освітнього закону, його використання для спекуляцій і конфронтації.

Ми розраховуємо в цьому на конструктивний підхід з боку наших іноземних партнерів, готові надавати повну та змістовну інформацію про наступні кроки України в цьому напрямку, щоб процес освітньої реформи відбувався прозоро і не ставав предметом подальших непорозумінь.

http://mfa.gov.ua/ua/press-center/news/61816-zajava-mzs-ukrajini-stosovno-visnovkiv-veneciansykoji-komisiji-shhodo-zakonu-ukrajini-pro-osvitu

Останні заяви та коментарі