Посольство України в Королівстві Нідерланди

Київ 17:38

Заява МЗС України у зв’язку з визнанням незалежності та наміром Сирії встановити дипломатичні відносини з окупованими територіями Грузії

30 травня 2018, 16:09

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує рішення Сирійської Арабської Республіки щодо визнання незалежності та встановлення дипломатичних відносин з окупованими територіями Грузії – Абхазією та Цхінвальським регіоном/Південною Осетією. 
Такі дії є черговим порушенням загальновизнаних норм і принципів міжнародного права з боку режиму Б.Асада та безумовним свідченням наміру нинішньої сирійської влади догодити кремлівському режиму. 
Нагадаємо, що Сирія поряд із декількома іншими державами-паріями підтримала міжнародний злочин Кремля – збройну агресію проти України та спробу анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополь. Враховуючи відверто антиукраїнську позицію вищого політичного керівництва Сирії, Україна припинила політичні контакти та співробітництво з Дамаском.
Україна підтверджує свою відданість політиці підтримки державного суверенітету та територіальної цілісності Грузії та вважає зазначене рішення Дамаска нікчемним з точки зору міжнародного права.

http://mfa.gov.ua/ua/press-center/comments/8910-zajava-mzs-ukrajini-u-zvjazku-z-viznannyam-nezalezhnosti-ta-namirom-siriji-vstanovitidiplomatichni-vidnosini-z-okupovanimi-teritorijami-gruziji

Останні заяви та коментарі