Посольство України в Королівстві Нідерланди

Київ 05:32

В.о. Міністра закордонних справ Андрій Дещиця провів зустріч з Міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим

24 березня 2014, 23:30

В рамках Саміту з питань ядерної безпеки 2014 в м.Гаага, Королівство Нідерланди, Виконуючий обов'язки Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця провів зустріч з Міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим.

Сторони обмінялися позиціями та оцінками щодо нинішньої кризи в українсько-російських відносинах та російської агресії в Криму.

Зокрема, в.о. Міністра А.Дещиця висловив протест щодо рішення російської сторони про анексію території Криму та запевнив, що Україна продовжує розглядати Крим як невід'ємну частину своєї території.

Сторонами було домовлено про недопущення подальшої ескалації ситуації в Криму, а також у східних і південних областях України, яка могла б призвести до людських жертв.

Зі свого боку Міністр закордонних справ С.Лавров запевнив, що Росія не має наміру використовувати військову силу у східних та південних областях України.

Крім того, сторони домовилися про проведення екстрених консультацій на рівні Міністерств закордонних справ та Міністерств оборони двох країн у разі загострення ситуації.

Останні новини

Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок здійснив візит в Україну | 11 жовтня, 14:08

«Нідерланди виступають за збереження санкцій ЄС проти Росії як порушника територіальної цілісності та суверенітету України», — заявив Міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Стеф Блок під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком 10 жовтня у Києві. 

Відбулося відзначення 12-ї річниці діяльності Soft Tulip в Україні | 19 вересня, 16:32

У рамках щорічної мережевої зустрічі, а також відзначення 12 ½ років діяльності Soft Tulip в Україні Посолу В.Ченцову вручили книгу «Перетворення» (Making a change).

У місті Хертогенбос відкрилося Почесне консульство України | 11 вересня, 16:51

10 вересня відбулося офіційне відкриття Почесного консульства України у місті Хертогенбос.Почесний консул України у Нідерландах Карел БУРГЕР ДІРВЕН представлятиме інтереси України у нідерландських провінціях Лімбург, Зееланд та Північний Брабант.

Дні України у національному парку De Hoge Veluwe | 14 серпня, 11:17

Запрошуємо усіх відсвяткувати разом з нами День незалежності України у національному парку Нідерландів De Hoge Veluwe 31 серпня та 1 вересня 2019 року.