Посольство України в Королівстві Нідерланди

Київ 09:23

Опубліковано фотокнигу «Мовчазні свідки: три десятиліття після Чорнобильської ядерної катастрофи»

26 листопада 2014, 12:37

За сприяння Посольства України в Нідерландах побачила світ фотокнига «Мовчазні свідки: три десятиліття після Чорнобильської ядерної катастрофи».

Нідерландські дослідники, публіцисти та фотографи Ханс Волкерс та Даан Клоег протягом 2012-2013 років здійснили низку поїздок в Зону відчуження, в ході яких було зібрано унікальний фотоматеріал, свідчення очевидців та учасників ліквідації цієї техногенної катастрофи, які було покладено в основу книги.

Фотокнига покликана популяризувати цю сумну сторінку історії нашої держави, а також віддати шану мужності ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

За рахунок коштів, отриманих від її реалізації, автори проекту планують надавати фінансову допомогу самоселам зони відчуження.

 

Фотокнигу можна замовити через веб-сторінку проекту: www.chernobylwitness.com,

або безпосередньо у авторів:

Daan Kloeg daankloeg@me.com

Hans Wolkers infro@wildfrontiers.com

Останні новини

Делегація України бере участь у XXIV сесії Конференції держав-учасниць Конвенції про заборону хімічної зброї | 26 листопада, 17:51

25 – 29 листопада 2019 року в м. Гаага (Нідерланди) проходить XХIV сесія Конференції держав-учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення (далі – КХЗ). 

Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок здійснив візит в Україну | 11 жовтня, 14:08

«Нідерланди виступають за збереження санкцій ЄС проти Росії як порушника територіальної цілісності та суверенітету України», — заявив Міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Стеф Блок під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком 10 жовтня у Києві. 

Відбулося відзначення 12-ї річниці діяльності Soft Tulip в Україні | 19 вересня, 16:32

У рамках щорічної мережевої зустрічі, а також відзначення 12 ½ років діяльності Soft Tulip в Україні Посолу В.Ченцову вручили книгу «Перетворення» (Making a change).

У місті Хертогенбос відкрилося Почесне консульство України | 11 вересня, 16:51

10 вересня відбулося офіційне відкриття Почесного консульства України у місті Хертогенбос.Почесний консул України у Нідерландах Карел БУРГЕР ДІРВЕН представлятиме інтереси України у нідерландських провінціях Лімбург, Зееланд та Північний Брабант.

Дні України у національному парку De Hoge Veluwe | 14 серпня, 11:17

Запрошуємо усіх відсвяткувати разом з нами День незалежності України у національному парку Нідерландів De Hoge Veluwe 31 серпня та 1 вересня 2019 року.