Посольство України в Королівстві Нідерланди

Київ 07:34

II -й щорічний Український Агропромисловий і продовольчий форум пройшов в Роттердамі

30 травня, 17:56

II -й щорічний Український Агропромисловий і продовольчий форум пройшов в Роттердамі. 
На Форумі розглядалися питання щодо розвитку міжнародної торгівлі та співпраці між Україною та ЄС, зокрема, з Нідерландами. Основна увага була приділена питанням торгівлі, логістики та інфраструктури, а також таким ключовим темам, як фінансування, агротехнології,  зростання ринків і експорт, динаміка торгівлі та інвестицій, органічне виробництво і створення продукції з доданою вартостю.

Останні новини

Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок здійснив візит в Україну | 11 жовтня, 14:08

«Нідерланди виступають за збереження санкцій ЄС проти Росії як порушника територіальної цілісності та суверенітету України», — заявив Міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Стеф Блок під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком 10 жовтня у Києві. 

Відбулося відзначення 12-ї річниці діяльності Soft Tulip в Україні | 19 вересня, 16:32

У рамках щорічної мережевої зустрічі, а також відзначення 12 ½ років діяльності Soft Tulip в Україні Посолу В.Ченцову вручили книгу «Перетворення» (Making a change).

У місті Хертогенбос відкрилося Почесне консульство України | 11 вересня, 16:51

10 вересня відбулося офіційне відкриття Почесного консульства України у місті Хертогенбос.Почесний консул України у Нідерландах Карел БУРГЕР ДІРВЕН представлятиме інтереси України у нідерландських провінціях Лімбург, Зееланд та Північний Брабант.

Дні України у національному парку De Hoge Veluwe | 14 серпня, 11:17

Запрошуємо усіх відсвяткувати разом з нами День незалежності України у національному парку Нідерландів De Hoge Veluwe 31 серпня та 1 вересня 2019 року.