Посольство України в Королівстві Нідерланди

Київ 17:36

Відбулося відзначення 12-ї річниці діяльності Soft Tulip в Україні

19 вересня, 16:32

У рамках щорічної мережевої зустрічі, а також відзначення 12 ½ років діяльності Soft Tulip в Україні Посолу В.Ченцову вручили книгу «Перетворення» (Making a change).

Сьогодні в рамках щорічної мережевої зустрічі, а також відзначення 12 ½ років діяльності Soft Tulip в Україні Посолу В.Ченцову вручили книгу «Перетворення» (Making a change). Книга розповідає про багаторічну діяльність Soft Tulip в Україні, спрямовану на реформування системи догляду за дітьми з обмеженими можливостями. Книга – це досвід і особисті історії як українців, так і нідерландців, які брали безпосередню участь у запровадженні в Україні системи раннього втручання під час догляду дітей з особливими потребами.

Soft Tulip є нідерландською громадською організацією, яка займається передачею нідерландського досвіду та вдосконаленням системи охорони здоров’я в країнах, яким необхідна підтримка у цих питаннях.

Останні новини

Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок здійснив візит в Україну | 11 жовтня, 14:08

«Нідерланди виступають за збереження санкцій ЄС проти Росії як порушника територіальної цілісності та суверенітету України», — заявив Міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Стеф Блок під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком 10 жовтня у Києві. 

У місті Хертогенбос відкрилося Почесне консульство України | 11 вересня, 16:51

10 вересня відбулося офіційне відкриття Почесного консульства України у місті Хертогенбос.Почесний консул України у Нідерландах Карел БУРГЕР ДІРВЕН представлятиме інтереси України у нідерландських провінціях Лімбург, Зееланд та Північний Брабант.

Дні України у національному парку De Hoge Veluwe | 14 серпня, 11:17

Запрошуємо усіх відсвяткувати разом з нами День незалежності України у національному парку Нідерландів De Hoge Veluwe 31 серпня та 1 вересня 2019 року.