Посольство України в Королівстві Нідерланди

Київ 17:38

Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок здійснив візит в Україну

11 жовтня, 14:08

«Нідерланди виступають за збереження санкцій ЄС проти Росії як порушника територіальної цілісності та суверенітету України», — заявив Міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Стеф Блок під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком 10 жовтня у Києві. 

«Нідерланди виступають за збереження санкцій ЄС проти Росії як порушника територіальної цілісності та суверенітету України», — заявив Міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Стеф Блок під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком 10 жовтня у Києві. 

Стеф Блок також підкреслив, що Нідерланди не визнають анексію Криму Росією та не сприймають російську агресію на Донбасі. Будь-яким змінам у санкційній політиці ЄС щодо РФ мають передувати зміни у поведінці Російської Федерації.

Керівники зовнішньополітичних відомств констатували високий рівень співробітництва між Україною та Нідерландами з розслідування обставин збиття літака Малайзійських авіаліній рейсу МН17 з урахуванням запланованого у березні 2020 року в Нідерландах початку судового процесу. Нідерландська сторона надала роз’яснення мотивів рішення нижньої палати парламенту Нідерландів щодо додаткового дослідження ситуації з управління повітряним простором над Донбасом у день трагедії. Водночас, нідерландський міністр запевнив, що предметом розслідування стануть і відповідні дії Російської Федерації.

Міністри високо оцінили співпрацю в торговельно-економічній й інвестиційній сфері та визначили спільні кроки для додаткового залучення нідерландських інвестицій в економіку України.

Міністр Стеф Блок підкреслив зацікавленість його країни продовжити надавати практичну допомогу у реалізації реформ в Україні. У цьому зв’язку були обговорені проекти допомоги у сфері верховенства права, водного менеджменту та агропромисловому комплексі, в тому числі, в контексті зусиль з відновлення інфраструктури на Донбасі. Нідерландська сторона підтвердила готовність надати допомогу в лікуванні та реабілітації поранених українських військовослужбовців.

Сторони обговорили питання підготовки до проведення Ігор Нескорених у травні 2020 року в Гаазі, у яких братиме участь збірна України.

https://mfa.gov.ua/ua/press-center/news/75266-niderlandi-vistupajuty-za-zberezhennya-sankcij-jes-proti-rosiji-jak-porushnika-teritorialynoji-cilisnosti-ta-suverenitetu-ukrajiniministr-zakordonnih-sprav-niderlandiv-stef-blok

Останні новини

Відбулося відзначення 12-ї річниці діяльності Soft Tulip в Україні | 19 вересня, 16:32

У рамках щорічної мережевої зустрічі, а також відзначення 12 ½ років діяльності Soft Tulip в Україні Посолу В.Ченцову вручили книгу «Перетворення» (Making a change).

У місті Хертогенбос відкрилося Почесне консульство України | 11 вересня, 16:51

10 вересня відбулося офіційне відкриття Почесного консульства України у місті Хертогенбос.Почесний консул України у Нідерландах Карел БУРГЕР ДІРВЕН представлятиме інтереси України у нідерландських провінціях Лімбург, Зееланд та Північний Брабант.

Дні України у національному парку De Hoge Veluwe | 14 серпня, 11:17

Запрошуємо усіх відсвяткувати разом з нами День незалежності України у національному парку Нідерландів De Hoge Veluwe 31 серпня та 1 вересня 2019 року.