Посольство України в Королівстві Нідерланди

Київ 09:07

Попередній запис для вчинення нотаріальних дій!

11 листопада, 00:00

У зв’язку із збільшенням кількості вчинення Посольством України в Королівстві Нідерланди нотаріальних дій, починаючи з 12 листопада 2019 року консульським підрозділом ПУ в Нідерландах запроваджується запис на їх вчинення!

Для вчинення нотаріальної дії рекомендуємо, у разі технічної можливості, підготувати проект документу, узгоджений з органом нотаріату/державної влади в Україні, який прийматиме до роботи оформлений дипустановою нотаріальний документ.

Просимо також заповнити необхідні формуляри ( zayava.pdf заява для видачі довіреності, zayava1.pdf заява для засвідчення справжності підпису, заява-згода батька/матері/законного представника на перетин кордону неповнолітньою особою віком до 16 років).  

До пакету документів також долучаються копії внутрішнього паспорта/паспортів довіреної особи/осіб, копії ідентифікаційних номерів довірителя та довіреної особи, копії правовстановлюючих документів тощо.

Особа довірителя ідентифікується за діючим закордонним/внутрішнім паспортом.

Весь пакетів документів необхідно надіслати ел. поштою за адресою: cons_nl@mfa.gov.ua та подати під час прийому заповнені заяви та проект підготовленого документу (у наявності) на флеш-носії.

При подачі документів заявником/довірителем консульською посадовою особою визначається дата та час видачі оформленого документу.

     

Просимо взяти до уваги!

Консульський підрозділ ПУ в Нідерланди

https://netherlands.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/notarial-services