• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
До уваги громадян України-виборців!
Опубліковано 30 травня 2019 року о 13:04

До уваги громадян України-виборців!

Шановні виборці!
23 травня 2019 року опубліковано Указ Президента України від 21.05.2019 №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» (розміщено на офіційній веб-сторінці Президента України за адресою: https://www.president.gov.ua/documents/3032019-27121).
Згідно з цим Указом достроково припинено повноваження Верховної Ради України восьмого скликання та призначено позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Для того, щоб виборцю реалізувати своє право голосу за межами України, необхідно:
- бути включеним до списку виборців на закордонній виборчій дільниці, яка знаходиться в Гаазі,
- особисто прибути на відповідну закордонну виборчу дільницю в день голосування (21 липня 2019 року):
Закордонна виборча дільниця при Посольстві України в Королівстві Нідерланди,
Адреса: Приміщення Посольства України в Королівстві Нідерланди, м.Гаага,Zeestraat 78,2518AD,
Межі дільниці: Королівство Нідерланди. 
Як в Україні, так і за її межами, кожний виборець голосує на виборах особисто. Голосування за інших осіб чи передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняється.
Документами, які є підставою для отримання виборчого бюлетеня і можуть бути використані на закордонній виборчій дільниці, є виключно:
– паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
– дипломатичний паспорт України;
– службовий паспорт України.
До списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років та які за своєю виборчою адресою згідно з даними Державного реєстру виборців відносяться до цієї закордонної виборчої дільниці.
Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадяни України, які постійно або тимчасово проживають в Королівстві Нідерланди, можуть:
1. Якщо Ви маєте дозвіл на проживання в Королівстві Нідерланди,
Звернутися особисто або надіслати поштовим /кур'єрським зв’язком до Посольства (поштові витрати за рахунок заявника) для узяття на тимчасовий консульський облік, адже, якщо Ви маєте дозвіл на проживання в Нідерландах, це є найпростішим способом (надсилається копія 1 сторінки закордонного паспорту, копія дозволу на проживання - Verblijfstitel, фотокартка 3,5 на 4,5, а також заповнена, підписана заява-анкета. В паспорті виборця консулом проставляється відповідний штамп!
В електронному вигляді документи не приймаються. 
2. Якщо Ви проживаєте на в Королівстві Нідерланди, але не перебуваєте на консульському обліку (не стосується туристів, та тих, хто перебуває в Королівстві Нідерланди і не тривалий час)
Особисто подати до Посольства заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців). Перед цим необхідно перевірити, чи Ви включені до Реєстру, та перевірити, чи правильно вказано в Реєстрі його прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу. Це можна зробити за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців». Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит.
Як це зробити (відеоінструкція розміщена на цьому ресурсі)
Після цього ОСОБИСТО подаєте до Посольства:
1) відповідь на запит щодо наявності у Державному реєстрі виборців (www.drv.gov.ua) - роздруківка з сайта, або e-mail 
2) заяву про зміну виборчої адреси;
3) діючий закордонний паспорт громадянина України (з копією його першої сторінки);
4) документ, що підтверджує адресу Вашого проживання в Королівстві Нідерланди (ОРИГІНАЛ + копія): залежно від обставин, такими документами можуть стати: договір про працевлаштування; договір оренди приміщення на Ваше ім'я; рахунок на сплату комунальних послуг, де вказана адреса Вашого проживання, або адреса іншого з подружжя (у такому випадку рекомендується додати - свідоцтво про шлюб); довідка з Gemeente з інформацією про місце Вашого проживання (англійською мовою без перекладу, нідерландською мовою - з перекладом на українську мову).
Заяви подаються виключно особисто в Посольство (не використовується поштовий чи факсимільний зв’язок, електронна пошта). 
3. Якщо Ви перебуваєте в Королівстві Нідерланди упродовж нетривалого часового періоду(турист, відрядження тощо).
У разі тимчасової зміни місця голосування - особисто подати у встановлені законодавством строки (не пізніш як за п’ять днів до дня голосування) до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою в Україні або до відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців МЗС України заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.
При цьому важливо: заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни виборчої адреси Посольством не приймаються.
У день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців. 
Завчасно подбайте про реалізацію Вашого виборчого права за кордоном!

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux