Це перша зустріч на рівні керівників обох відомств з часу укладення Угоди про співробітництво між Україною та Євроюстом у 2016 році.
Генеральний прокурор відмітила широкі можливості Агентства щодо забезпечення координації діяльності правоохоронних органів різних держав з розслідування складних транснаціональних злочинів, насамперед тероризму, легалізації доходів, торгівлі людьми, незаконного обігу наркотиків та кіберзлочинів.
«Євроюст – це унікальна платформа для безпосередньої співпраці прокурорів та суддів, яка не обмежується кордонами Європейського Союзу. Тільки за останні місяці ми маємо кілька успішних міжнародних операцій, які відбувались за координації Євроюсту. Наприкінці минулого року нами спільно з німецькими колегами було викрито масштабну шахрайську схему заволодіння коштами громадян країн ЄС та США під виглядом залучення інвестицій через спеціальні веб-ресурси. В рамках кримінального провадження в Україні накладено арешти на майно орієнтовною вартістю близько 50 млн євро», - наголосила Генпрокурор.
Президент Євроюсту високо оцінив рівень співпраці з Україною у розслідуванні складних багатоепізодних злочинів, насамперед у рамках спільних слідчих груп. Ладіслав Хамран наголосив, що органи прокуратури України та інші правоохоронні органи можуть у повній мірі використовувати усі можливості Євроюсту для проведення спільних розслідувань.
Більш детально на сайті Офісу Генерального прокурора України